Middel 1

COMMUNICATIE STAGIAIR(E)

Sta jij te popelen om eraan bij te dragen dat heel Breda lekker in z’n vel zit?

Én ben jij op zoek naar een meewerkstage waarbij je lekker praktisch aan de slag kunt in het communicatieveld? Dan is Stichting Breda Actief dé plek voor jou!

“Bij Stichting Breda Actief kom je in op een gezellige plek terecht, waarin iedereen elkaar weet te vinden. Samen vormen we een hecht team, waarin iedereen zijn steentje bijdraagt.’’ – Eva Machielsen, stagiaire september 2023.

Dit ben jij…

Als we je verwelkomen bij onze stichting, zien we jou als volwaardig collega. Je bent dus niet zomaar ‘de stagiair(e)’ maar ook gewoon ons klankbord, net als iedereen. Ons team is gezellig en vooral erg gedreven om elke dag te laten slagen. We zitten hier boordevol ideeën en we hopen jij ook! Verder vinden wij dit belangrijk:

 • Je volgt een studie richting communicatie.
 • Je vindt sport, bewegen en/of vrijwilligerswerk leuk, en dat kun je ons laten zien.
 • Je durft initiatief te tonen en wil vooral graag aan de slag gaan.

En dit zijn wij!

Sinds september 2018 heeft Stichting Breda Actief twee merken. Sport & bewegen is nog steeds bekend onder de naam Breda Actief. Vrijwilligerswerk heeft een eigen label: MOOIWERK. Ook binnen het team communicatie wordt deze verdeling gebruikt:

 • Margot Simons en Dorris Gommers voor Breda Actief.
 • Alicia Krens voor MOOIWERK.

Dit is geen harde verdeling, want we zijn zoveel mogelijk één team. We vinden elkaar altijd om even te sparren, te brainstormen of helpen elkaar met een final check. Jij gaat voor beide labels aan de slag. Lees hieronder meer daarover!

Wat ga jij doen?

Bij ons ben je elke dag lekker bezig. Goed om te weten: je loopt in principe 40 uur stage, maar daarvan mag je 4 uur besteden aan vrijwilligerswerk dat je zelf kiest. We verwachten van jou dat je verantwoordelijkheid neemt en proactief aan de slag gaat. Dat wil zeggen: niet wachten tot je een opdracht krijgt, maar zelf aan de slag gaat met wat jij leuk vindt. Dingen die op jouw takenlijstje kunnen staan:

 • flyers ontwerpen en laten drukken;
 • social media beheren (je bedenkt én maakt zelf posts, Tiktok wordt jouw domein!);
 • zelf op pad om content te verzamelen tijdens verschillende activiteiten;
 • de websites up-to-date houden;
 • campagnes en samenwerkingen opzetten en promoten (je gaat mee naar afspraken);
 • beeldredactie voeren;
 • bestanden opmaken in onze huisstijl;
 • nieuwsbrieven opstellen en versturen;
 • eigen ideeën zijn altijd welkom!

Genoeg te doen en te leren dus. En daarnaast willen wij graag van jou leren!

En wat krijg je ervoor terug?

Natuurlijk kom jij niet voor niets stagelopen. Voor wat, hoort wat!

 • Een marktconforme stagevergoeding à €300,-.
 • Waardevolle werkervaring voor op jouw cv.
 • Eeuwige karmapunten doordat je een halve dag per week de tijd krijgt om tof vrijwilligerswerk te doen dat bij je past!
 • Kosteloze workshops & bijeenkomsten voor je persoonlijke ontwikkeling.
 • Gezellige uitjes, want je wordt gratis lid van de personeelsvereniging.
 • Een kantoor met flexplekken. Zo integreer je snel, weet je precies bij wie je voor wat moet zijn én breid je gemakkelijk je netwerk uit!

Solliciteren?

Stuur je motivatie waaruit blijkt dat jij helemaal binnen ons team past, inclusief je cv, naar sollicitatie@breda-actief.nl.

Wil je meer informatie? Kijk op breda-actief.nlmooiwerkbreda.nl en onze social media. Of neem contact op met Margot, Dorris of Alicia door te bellen naar 076 – 523 35 55!